Tisk – stranky

Způsoby tisku

Sítotisk

 • Klasický sítotisk

  Metoda vhodná pro série od 50 kusů výše

  Klasika tiskařského řemesla, při níž se barvy nanášejí na síta jako poleva na dort. A potom rovnou na triko. Můžete si vybrat přesný odstín tisku (Pantone) a potisk drží jako přibitý. Vyplatí se při tisku stejného motivu na větší množství triček. Se sítotiskem umíme divy.

 • Tiskové efekty

  UV barva, Glitter, shimmer, puff, discharge, 3D, brittle, gloss, metalické folie, fosfor, vodní barva…

  Umíme je všechny. Termín dodání bude stejný jako při běžném tisku a cena jen o 10–30% vyšší (podle velikosti designu a dalších parametrů). Stačí si tedy vybrat: Zobrazit efekty

 • Sítotiskový transfer

  (Nejen) když si chcete motivy nažehlit na trička sami

  Místo rovnou na textil se potisk nanese na speciální papír. V tomhle stavu se dá uchovat a postupně tisknout (speciální zažehlovací technikou) na textil podle aktuálních požadavků vašich klientů. Transfer oceníte i při tisku na zboží, které nelze potisknout klasickým sítotiskem (bundy, čepice, pracovní oděvy, batohy atd.).

Digitální tisk

Jednobarva či plnobarva, co triko, to jiný motiv. Vše za jednu cenu.

Díky revolučnímu posunu v technologii a prostému faktu, že ji jako jedni z mála vlastníme a ovládáme, můžeme nabídnout digitální tisk, který se dá kvalitou srovnat se sítotiskem. A to je skvělá zpráva pro každého, kdo chce tisknout fotografie či barevně náročné motivy a přitom nechce od jednoho motivu stovky, ale spíš desítky kusů.

Tisk na další předměty

Placky, keramika, papírové předměty, samolepky…

Pomocí digitální technologie jsme schopni doplnit vaši textilní zakázku i o tisk na další materiály. Oslovte nás již při vymýšlení kampaně. Je totiž pravděpodobné, že dokážeme vyrobit všechno, co máte v plánu nebo vás dokonce inspirujeme novinkami, o nichž jste dosud nevěděli.

Výšivka

Když chcete luxus, který vydrží napořád.

Výšivka dobře vypadá, vydrží, je odolná i při praní ve vysokých teplotách a dá se bez problémů žehlit. Vyšíváme také nepotisknutelné materiály jako je froté, flís, manšestr atd. Výšivku realizujeme v malých i velkých nákladech. Cena je oproti tisku o něco vyšší a odvíjí se od velikosti a náročnosti motivu. Kalkulaci lze vytvořit pouze na základě zaslaných dat.